Lancome

Lancome

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

LANCOME LA VIA BELLA

La Via Bella

Romantyczna baza z wyraźnymi nutami fasoli tonki z wanilią definiuje akord, a akcenty czekolady i orientalnej paczuli dodają podstawie przestrzeni. Rozkoszna gruszka w towarzystwie czarnej porzeczki w nucie głowy przełamują charakter dodając mieszance pikanterii. Zawarte w nucie serca aromaty romantycznego jaśminu i irysa z kwiatem pomarańczy zamykają całość w oryginalną miksturę.

Cena 15,00 zł

LANCOME HYPNOSE

Hypnotic

Zachwycający zapach dla kobiety, która wie, jak zdobyć ukochanego mężczyznę. Dokładnie taka jest woda perfumowana dla kobiet  Hypnôse. Wyjątkowy, orientalny aromat działa jak eliksir miłości, który skłoni mężczyznę do obejrzenia się i odszukania źródła tego pociągającego go uroku. Drzewny, orientalny zapach oferuje magiczne połączenie wstępnych nut męczennicy, które przenikają następnie do kwiatowego serca, wypełnionego subtelnym jaśminem i odurzającą, słodką gardenią. Drzewna baza należy do wetywerii z nutami ziemnymi oraz słodkiej, rozgrzewającej wanilii. Efektem jest bardzo delikatny i nieskomplikowany zapach, pełen elegancji i pewności siebie.

Cena 15,00 zł

LANCOME IDOL

Idol

Perfumy Idol odzwierciedlają wyrafinowaną elegancję i czystą kobiecość ze wszystkim, co ją stanowi, głównie za sprawą obecnych w perfumach esencji różanych. Ich ponętny zapach i ostre kolce są metaforą kobiecego piękna i siły.

Cena 15,00 zł

LANCOME TRESOR NUIT

Tresor Nuit

Niech otuli Cię szata gwieździstej nocy, w której rozgrywa się opowieść o absolutnej miłości. Kompozycja zapachowa damskiej wody perfumowanej  La Nuit Trésor, łącząc się z Twoją skórą, nadaje jej intensywnej zmysłowości i głębi. Pierwsze, doskonałe wrażenie tworzy wybuch pysznej maliny i nuta czarnej róży, która po chwili zmysłowo splata się z akordami wanilii i orchidei, ustępując im powoli miejsce. Całość spaja kompozycja dymnych akcentów kadzidła, papirusu, liczi i pysznych pralinek.

Cena 15,00 zł