Hugo Boss

Hugo Boss

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

HUGO BOSS BOSS BOTTLED

Grey

Pociągająca baza z wyraźnymi nutami ciepłego drzewa sandałowego i cedru określa charakter całości, a wanilia z oliwką i wetiwerią dodają podstawie przestrzeni. Pociągająca bergamotka z cytryną w towarzystwie geranium i mchu dębowego w nucie głowy przełamują twardy charakter łagodząc kompozycję. Zawarte w nucie serca aromaty cynamonu i goździka zamykają całość w niestandardową mieszankę. Kompozycja stanowi szalenie stylowe połączenie męskich zapachów kategorii drzewno-przyprawowej. Zapach Grey to wybór jakości i pożądania, czyli tego, co w mężczyźnie najbardziej pociągające. Niebanalna kompozycja nut zapachowych to okazja do odkrywania nowych doznań w świecie zmysłów. Zapach Grey stanowi synonim luksusu i seksapilu.

Cena 15,00 zł

HUGO BOSS BOTTLED NIGHT

Grey Night

Pociągająca baza z wyraźnymi nutami drzewnymi określa charakter całości, a nieśmiertelne piżmo dodaje podstawie przestrzeni. Pociągająca brzoza w towarzystwie lawendy w nucie głowy przełamuje twardy charakter łagodząc kompozycję. Zawarte w nucie serca aromaty fiołka zamykają całość w niestandardową mieszankę. Kompozycja stanowi szalenie stylowe połączenie męskich zapachów kategorii drzewno-aromatycznej. Zapach Grey Night to wybór klasy i seksapilu, czyli tego, co w mężczyźnie najbardziej pociągające. Niebanalna kompozycja nut zapachowych to okazja do odkrywania nowych doznań w świecie zmysłów.

Cena 15,00 zł

HUGO BOSS BOTTLED SPORT

Grey sport

Dążący do zwycięstwa, ambitny, odnajdujący przyjemność w konkurencji. Zwycięstwo to nie kwestia przypadku, jest efektem długotrwałej walki i siły charakteru. Nowy zapach przekonuje łagodną kompozycją akordów cytrusowych w nucie głowy, czystą i świeżą nutą serca oraz aromatyczno - drzewną bazą. W efekcie powstał energetyzujący, nowoczesny zapach.

Cena 15,00 zł

HUGO BOSS BOSS UNLIMITED

Unlimit Grey

Urzekająca baza z wyraźnymi nutami spokojnego drzewa sandałowego z piżmem określa charakter całości, a przenikliwy czystek dodaje podstawie przestrzeni. Orzeźwiająca mięta w towarzystwie liści fiołka w nucie głowy przełamują twardy charakter łagodząc kompozycję. Zawarte w nucie serca aromaty ananasa z różą wraz z odrobiną cynamonu zamykają całość w niestandardową mieszankę. Kompozycja stanowi szalenie stylowe połączenie męskich zapachów kategorii świeżej, aromatycznej. Unlimit Grey zadowolą w szczególności amatorów klasycznej elegancji.

Cena 15,00 zł

HUGO BOSS ORANGE

Orange Man

Prosta baza z wyraźnymi nutami spokojnego drzewa określa charakter całości, a słodycz wanilii dodaje podstawie przestrzeni. Urzekający japoński kwiat wiśni w towarzystwie kolendry w nucie głowy przełamują twardy charakter łagodząc kompozycję. Zawarte w nucie serca aromaty kadzidła wraz z odrobiną pieprzu zamykają całość w niestandardową mieszankę. Kompozycja stanowi szalenie stylowe połączenie męskich zapachów kategorii drzewnej. Orange to wybór jakości i elegancji, czyli tego, co w mężczyźnie najbardziej pociągające. Niebanalna kompozycja nut zapachowych to okazja do odkrywania nowych doznań w świecie zmysłów.

Cena 15,00 zł

HUGO BOSS THE SCENT

Sceent

Pociągająca baza z wyraźnymi nutami drzewnymi określa charakter całości, a nieśmiertelny aromat skóry z wanilią dodaje podstawie przestrzeni. Pociągający imbir, w towarzystwie kardamonu w nucie głowy, przełamuje twardy charakter łagodząc kompozycję. Zawarte w nucie serca aromaty lawendy i maninki zamykają całość w niestandardową mieszankę. Kompozycja stanowi szalenie stylowe połączenie męskich zapachów kategorii drzewno-aromatycznej. Zapach My Sceent to kwintesencja klasycznych połączeń, które pozwalają Ci być o krok przed innymi. Już po pierwszym użyciu poczujesz, że to są perfumy dla Ciebie.

Cena 15,00 zł

HUGO BOSS MOTION

In Motion

Kompozycję  in Motion otwierają rześkie akordy bergamotki i pomarańczy, które połączono z aromatyczną bazylią i subtelnym zapachem listków fiołka. W lekko pikantnej nucie serca rozbrzmiewają tony kardamonu, gałki muszkatołowej, słodkiego cynamonu i różowego pieprzu. Bazę perfum tworzy wetiweria, rozgrzewające drzewo sandałowe, tony drzewne oraz niezwykle zmysłowe piżmo. Wypróbuj wodę toaletową  in Motion i poczuj w sobie siłę do działania.

Cena 15,00 zł