Paco Rabanne

Paco Rabanne

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

PACO RABANE ONE MILLION

Million Men

Precyzyjnie skomponowana baza z wyraźnymi nutami spokojnego bursztynu określa charakter całości, a towarzystwo drzewa sandałowego i paczuli indyjskiej dodają podstawie głębi. Intensywna mięta z pomarańczowym akcentem w nucie głowy przełamują całość dodając jednocześnie orzeźwiającej świeżości. Zawarte w nucie serca ciepłe aromaty cynamonu i skóry, wraz z odrobiną pikantnych dodatków i romantycznej róży zamykają całość w niezapomnianą mieszankę. Kompozycja stanowi odważne i seksowe połączenie męskich zapachów kategorii korzennej. Perfumy Million Men to klasyk stanowiący synonim ponadczasowości.

Cena 15,00 zł

PACO RABANE INVICTUS

Man Invictus

Seksowny aromat bazy z wyraźnymi nutami spokojnego bursztynu określa charakter całości, a towarzystwo drzewa gwajakowego, mchu dębowego i indyjskiej paczuli dodaje podstawie przestrzeni. Rozkoszna mandarynka z orzeźwiającymi nutami morskimi w nucie głowy przełamują twardy charakter łagodząc kompozycję. Zawarte w nucie serca aromaty romantycznego jaśminu i liścia laurowego zamykają całość w niestandardową mieszankę. Kompozycja stanowi szalenie stylowe połączenie męskich zapachów z kategorii drzewno-świeżej, które pozostaną z Tobą przez wiele godzin.

Cena 15,00 zł

PACO RABANE BLACK XS

Black X Men

Seksowny aromat bazy z wyraźnymi nutami spokojnego, czarnego bursztynu określa charakter całości, a towarzystwo drzewa hebanowego, palisanderu i indyjskiej paczuli dodaje podstawie przestrzeni. Rozkoszna cytryna z orzeźwiającymi nutami szałwii i nagietka w nucie głowy przełamują twardy charakter łagodząc kompozycję. Zawarte w nucie serca aromaty romantycznego balsamu tolutańskiego i cynamonu z czekoladą i czarnym kardamonem zamykają całość w niestandardową mieszankę. Kompozycja stanowi szalenie stylowe połączenie męskich zapachów kategorii drzewno-orientalnej. Perfumy Black X Men to wybór jakości i elegancji, czyli tego, co w mężczyźnie najbardziej pociągające.

Cena 15,00 zł