search

HUGO BOSS THE SCENT

15,00 zł

Sceent Woman

Spektakularna baza z wyraźnymi nutami gorzkiego kakao definiuje charakter perfum. Rozkosznie słodka brzoskwinia w towarzystwie romantycznej frezji w nucie głowy przełamuje charakter łagodząc kompozycję. Zawarty w nucie serca osmanthus zamyka całość w prostą, lecz oryginalną mieszankę. Kompozycja stanowi zjawiskowe połączenie kwiatowo-owocowych . Zapachy My Sceent Woman zadowolą w szczególności kobietę o praktycznym podejściu do życia.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Polityka zwrotów

Oferowana przez nas perfumetka o pojemności 33ml zawiera najwyższą zawartość francuskich olejków zapachowych na rynku.

Niezwykle trwałe i intensywne zapachy oparte na znanych i powszechnie lubianych kompozycjach sprawiają, że zadowalamy najbardziej wymagających klientów.

Produkowane dla nas zapachy są jedynymi w swoim rodzaju inspiracjami zapachowymi i zamiennikami, które powstały na bazie kultowych, drogich perfum.

Rewolucyjne rozwiązanie sprawia, że możesz mieć ulubiony zapach zawsze przy sobie. Praktyczna fiolka idealnie wpasuje się do Twojej torebki, kosmetyczki, samochodu czy nawet kieszeni.

Tradycyjne perfumy mają zwykle wymyślne, ciężkie i niepraktyczne flakony z grubego szkła...

Mała, dyskretna fiolka perfumetki 33ml z atomizerem pozwoli nam odświeżyć zapach w każdym momencie.

Jeśli marzysz o poznaniu zapachów sygnowanych przez znane domy mody i gwiazdy ekranu, nie musisz wybierać najdroższych propozycji na rynku.

Pamiętaj cena jest zawsze adekwatna do jakości, tanie zapachy mają mało olejków i utrwalaczy, które są drogie dlatego tani produkt pachnie najczęściej spirytusem u nas tego nie ma.

Kompozycja zapachowa

W bukiecie aromatów perfumetki My Sceent Woman znajdziesz następujące składniki:

Nuty głowy: brzoskwinia, frezja

Nuty bazy: kakao

Nuty serca: osmanthus

68
100 Przedmioty

Specyficzne kody